ارتباط با فروشگاه اینترنتی پاساژ ایرانیان

تلفن تماس : 09358881103 (پاسخگویی 8 صبح تا 8 شب ، ٧ روز هفته )

مشتری عزیز …

شما می توانید در صورتی که پاسخ پرسش خود را در بخش “سوالات متداول” پیدا نکردید، برای ارتباط با پاساژ ایرانیان، یکی از دو روش زیر را انتخاب نمایید.

همچنین جهت ثبت هر گونه شکایت، شما می  توانید از فرم تماس با ما استفاده نمایید

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

اطلاعات مکانی فروشگاه اینترنتی پاساژ ایرانیان

مراجعه حضوری :

شما می توانید جهت ارتباط با پاساژ ایرانیان ، موقعیت فروشگاه اینترنتی پاساژ ایرانیان را بر روی نقشه روبرو مشاهده نمایید و در صورت انتخاب گزینه ” تحویل در محل فروشگاه” در صفحه تسویه حساب، پس از پرداخت آنلاین مبلغ سفارش، با مراجعه به محل فروشگاه، سفارش خود را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است فعلاً استفاده از این روش برای مشتریان عزیز امکان پذیر نیست

ارتباط متنی :

شما مشتری عزیز می توانید سوالات، انتقادات، پیشنهادات و… خود را از طریق صفحه تماس با ما به شکل ارتباط متنی با فروشگاه اینترنتی پاساژ ایرانیان برای پاساژ ایرانیان ارسال نمایید.

دوستان شما در بخشهای مختلف فروشگاه پس از بررسی مطالب ارسالی شما، از طریق مناسب (ایمیل، پیامک ، تماس با شما و… ) به شما پاسخ خواهند داد.

توجه :

مشتری عزیز….

 ما مفتخریم به اینکه شما فروشگاه ما را برای خرید آنلاین کالاهای مورد نیازخود انتخاب نمودید.

قطعاً یک ارتباط دو جانبه و تبادل نظر مشفقانه باعث خواهد شد تا ما درخدمت رسانی به شما مشتری عزیز عزم خود را بیش از پیش جزم نماییم و کالاهای بهتر، متنوع تر و با کیفیت بالاتری را جهت راحتی شما عرضه نماییم.

به همین دلیل است که همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده و منتظر شما برای تماس با پاساژ ایرانیان هستند تا هم صدای گرم شما مشتری عزیز را بشنوند و هم در صورت نیاز بتوانند راهنمایی های لازم را جهت یک خرید رضایت بخش به شما عرضه نمایند.

با تشکر از حسن نظر و انتخاب شما

 

 

ارتباطی متنی با پاساژ ایرانیان:

    نظر خود را بنویسید