گیاهان دارویی

 • گیاهان دارویی - آویشن شیرازی

  گیاهان دارویی - آویشن شیرازی

  37,500 ريال

  توضیحات کلی: آویشن ( Thymus) یکی از گیاهان پرخاصیت دارویی است که از زمان های قدیم مصرف آن به شیوه های مختلف برای درمان انواع بیماری ها توصیه شده است. این گیاه علفی و معطر، دارای خواص دارویی بسیاری ا..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - اسطوخودوس

  گیاهان دارویی - اسطوخودوس

  27,000 ريال

  توضیحات کلی: گیاه لاوندر ( lavender ) یا اسطوخودوس یکی از خوشبو ترین گیاهان دارویی در جهان محسوب می‌شود که در مناطق مختلفی از ایران، هند، چین، انگلیس و کانادا به صورت خودرو رشد می‌کند. این گیاه علاو..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - بهارنارنج

  گیاهان دارویی - بهارنارنج

  24,500 ريال

  توضیحات کلی: بهارنارنج همان شکوفه درخت نارنج است که در فصل بهار درخت را زینت داده، در پاییز و زمستان، جای خود را به میوه نارنج می‌دهد. این گل اگرچه در پخت مربا مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی کاربرد ..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - تخم شربتی

  گیاهان دارویی - تخم شربتی

  27,000 ريال

  توضیحات کلی: تخم شربتی با نام‌هایی از جمله بادروج، تره خراسانی، اوقیمن، حوک، بورنگ، صریرا و بادروج ابیض خوانده می شود و از قدیم به عنوان یک نوشیدنی سنتی بین ایرانیان جای داشته است.تخم شربتی گیاهی خو..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - خاکشیر

  گیاهان دارویی - خاکشیر

  33,000 ريال

  توضیحات کلی: خاکشیر گیاهی است که به صورت خودرو در باغ‌ها و صحراها می‌روید و دارای برگ‌هایی با بریدگی زیاد و گل‌های زرد روشن از تیره شب‌بو می‌باشد.نحوه مصرف خاکشیر بدین صورت است که دانه های خاکشیر را..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - دارچین

  گیاهان دارویی - دارچین

  22,500 ريال

  توضیحات کلی: دارچین ( Cinnamomum zeylanicum ) یکی از مواد غذایی و چاشنی‌های قدیمی و معروف است که به دلیل طعم و عطر مطبوعش، در غذاهای ما ایرانی‌ها نیز بسیار استفاده می‌شود اما این ماده غذایی علاوه بر..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - زعفران

  گیاهان دارویی - زعفران

  332,000 ريال

  توضیحات کلی: زعفران اعلای خراسان ایران، کشت امسال،بصورت خشک شده و گل زعفران مشخصات کالا نام کالا زعفران دسته بندی عطاری – گیاهان دارویی کد کالا product 9116 تولید کننده عرضه کننده زمان تول..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - زنجبیل درشت

  گیاهان دارویی - زنجبیل درشت

  25,000 ريال

  توضیحات کلی: زنجبیل ( Ginger ) با نام علمی ( zingiber officinale ) گیاهی است سرشار از خواص فوق‌العاده. زادگاه آن آسیای جنوب شرقی است. ریشه‌ی زنجبیل تازه را می‌توانید در طول سال تهیه و استفاده کنید. ..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - سنبل الطیب

  گیاهان دارویی - سنبل الطیب

  27,000 ريال

  توضیحات کلی: سنبل الطیب یا علف گربه (نام علمی : Valeriana officinalis ) گیاهی است علفی و چند ساله که ساقه آن به طور عمودی تا ارتفاع دو متر بالا می رود.قسمت مورد استفاده این گیاه ریشه آن است و معمول..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - سیاهدانه

  گیاهان دارویی - سیاهدانه

  13,500 ريال

  توضیحات کلی: سیاه‌دانه یا شونیز گیاهی یک‌ساله و گلدار و بومی جنوب غربی آسیا است.نامهایی که این گیاه به آن شناخته می شوند عبارتند از : سیاه‌دانه، سیاه تخمه، سرنیچ سیاه، سنوخ سیاه، کمون اسود، شونیز، ش..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - چای ترش

  گیاهان دارویی - چای ترش

  49,000 ريال

  توضیحات کلی: چای تُرش ( Hibiscus Tea ) یا چای روزل یا چای قرمز از از گیاه (هیبیسکوس) یا رز چینی تهیه می شود که از گلبرگ و دانه ها و کاسبرگ گیاه چای ترش در بسیاری از مناطق دنیا بصورت نوشیدنی گرم و یا..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - چای سبز

  گیاهان دارویی - چای سبز

  35,000 ريال

  توضیحات کلی: چای سبز(Green tea) نوعی چای است که از جوانه ها و گلبرگهای تازه گیاه چای به دست می آید. در فرآیند تولید این چای اکسایش بسیار کم صورت می پذیرد. چای سبز انواع مختلفی همچون چینی و ژاپنی و ...

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - چای سفید

  گیاهان دارویی - چای سفید

  78,000 ريال

  توضیحات کلی: چای سفید نوعی چای است که از جوانه ها و گلبرگهای تازه گیاه چای به دست می آید. برای جلوگیری از اکسایش ، این گلبرگهای تازه را در نور طبیعی آفتاب خشک کرده و سپس مراحل بعدی تهیه چای را طی می..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - کنجد

  گیاهان دارویی - کنجد

  16,000 ريال

  توضیحات کلی: کُنجِد یا کُنجید که سمسم و جلجلان هم نامیده می‌شود، گیاهی است از رده دولپه‌ای‌های پیوسته گلبرگ که سردسته تیره کنجدها است .متجاوز از پنج هزار سال است که انسان به خواص معجزه آسای کنجد پی ..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - گل بابونه

  گیاهان دارویی - گل بابونه

  45,000 ريال

  توضیحات کلی: بابونه (chamomilla ) گياهي است دائمي و كوچك به ارتفاع تقريبا 30 سانتيمتر داراي بوئي معطر كه در چمنزارها و اراضي شني مي رويد. ساقه آن برنگ سبز مايل به سفيد، برگهاي آن كوچك متناوب و داراي..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - گل سرخ

  گیاهان دارویی - گل سرخ

  36,000 ريال

  توضیحات کلی: رُز، گل سرخ، گل محمدی، گل سوری، یا وَرد، رده ای از تیره گل‌سرخ است که نزدیک به ۱۵۰ گونه دارد. جای اصلی رویش رز خودرو در نیمکره شمالی کره زمین است و تاکنون در نیمکره جنوبی رز خودرو دیده ..

  لیست دلخواه مقایسه
 • گیاهان دارویی - گل گاوزبان

  گیاهان دارویی - گل گاوزبان

  65,000 ريال

  گل گاو زبان 20 گرم ..

  لیست دلخواه مقایسه
 • نمايش 1 تا 17 از 17 (1 صفحه)
   
  ارسال رایگان
  ارسال کالا برای خریداران محترمی که بیشتر از 100 هزار تومان خرید خُرد داشته باشند رایگان می باشد و مبلغ پرداخت شده جهت ارسال کالا به آنها عودت داده خواهد شد
   
  پشتیبانی مشتریان
  پشتیبانی 24 ساعته مشتریان با کادری مجرب و متعهد برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز
   
  برگشت رایگان کالاهای خُرد
  درصورت عدم رضایت مشتری ، کالای فروخته شده پیش از باز نمودن پلمپ آن ، پس گرفته می شود