درباره ما


فروشگاه اینترنتی پاساژ ایرانیان در سال 1395 کار خود را آغاز نموده است.


رویکرد اصلی این فروشگاه ارائه محصولات با کیفیت وارزان برای ایجاد امکان خرید بیشتر وراحت تر برای هموطنان ومشتریان عزیز خود می باشد.


این فروشگاه با کسب مجور نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت،معدن وتجارت؛ وهمچنین آرم ساماندهی از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی زمینه ای را فراهم نموده تا مشتریان عزیز بتوانند با کمال اطمینال اقدام به خرید کالای مورد نظر خود از سایت فروشگاهی پاساژ نمایند.


مسئولین " پاساژ" با چشم اندازی بلند وبا برنامه ریزی های کوتاه مدت، میان مدت وبلند مدت؛ بدنبال آن هستند تا پاساژ رابه انواع غرفه های فروش کالاهای مورد نیاز عموم مردم تجهیز نمایند تا این فروشگاه مرکزی باشد برای رفع همه نیازهای عمومی مردم عزیز ایران.


اولویت اصلی در " پاساژ" استفاده از کالاهای باکیفیت داخلی است ودر صورتی که کالایی مشابه باکیفیت داخلی نداشته باشد، " پاساژ" اقدام به تهیه از کالای مورد نظر از بهترین وبا کیفیت ترین برندهای خارجی نموده است تا بتواند هر چه بیشترامکان خرید راحت وبدون دغدغه را برای مشتریان خود فراهم نماید.


مدیران " پاساژ" با رویکردی مثبت ودر راستای هم افزایی با تولید کنندگان و وارد کنندگان عزیز، این امکان را فراهم نموده است تا مشتریانی که در زمینه کالای خاصی اقدام به تولید نموده اند یا در واردات کالای خاصی فعالیت می نمایند، محصولات خود را بتوانند در" پاساژ"  بصورت غرفه های مستقل یا در یکی از غرفه های  فعال در " پاساژ" عرضه نمایند. لذا دعوت می شود این عزیزان با معرفی زمینه فعالیت خود به پاساژ، از شرایط و نحوه همکاری اطلاع یابند.


 

                                                                                                                                         " اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج "

                                                                                                                                          موفق باشید - مدیریت پاساژ


 
ارسال رایگان
ارسال کالا برای خریداران محترمی که بیشتر از 100 هزار تومان خرید خُرد داشته باشند رایگان می باشد و مبلغ پرداخت شده جهت ارسال کالا به آنها عودت داده خواهد شد
 
پشتیبانی مشتریان
پشتیبانی 24 ساعته مشتریان با کادری مجرب و متعهد برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز
 
برگشت رایگان کالاهای خُرد
درصورت عدم رضایت مشتری ، کالای فروخته شده پیش از باز نمودن پلمپ آن ، پس گرفته می شود