شرایط عضویت

1 - اعضا متعهد می شوند تا از مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نمایند. محصول خریداری شده به آدرس ثبت شده در فرم ثبت نام ارسال میگردد.ر صورت عودت محصول بدلیل غلط بودن آدرس یا مشخصات گیرنده، مسئولیت آن بعهده مشتری می باشد.


2 – اطلاعرسانی به مشتریان از طریق ایمیل، ارسال پیامک وکانال تلگرامی فروشگاه اینترنتی " پاساژ" خواهد بود؛ لذا در صورت ثبت شماره تماس یا ایمیل اشتباه توسط مشتری ، مسئولیت عدم اطلاع از فرایند آماده سازی وارسال کالای خریداری شده بعهده مشتری خواهد بود.


3 – اعضا موظفند هرگونه تغییر درآدرس یا شماره تماس و... را سریعاً به اطلاع مسئولین پاساژ رسانده و یا رأساً اقدام به ویرایش مشخصات خود نمایند.


4 –هرگونه نام و نشانی یا آی دی یا... که درآن از کلمات خلاف شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده شده باشد ممنوع بوده و حساب کاربری وی سریعاً از طرف مسئولین " پاساژ" حذف خواهد شد.


5 -  با توجه به قرارداد بین فروشگاه اینترنتی پاساژ وبعضی گروهها، ادارات و... ؛ اعضای عزیزی که از طرف هیچ گروه ی سازمان یا اداره ای در چهارچوب قرارداد فی مابین معرفی نشده اند و رأساً اقدام به ثبت نام در پاساژ نموده اند لطفاً در هنگام ثبت نام از گزینه عمومی (   (Default استفاده نمایند.


6 – کالاهای عرضه شده در پاساژ بر اساس قرارداد اصل بودن کالاست و معیاراین مسئله گفتار و مدارک صاحبان کالاهاست لذا در صورت احراز مغایرت کیفیت کالا با توضیحات ارائه شده برای آن کالا در فروشگاه " پاساژ"، خریدار میتواند با در دست داشتن یا ارائه فاکتور به شرکت وارد کننده یا تولید کننده کالا، درخواست خسارت یا اصل کالا را نماید.


7 – خریدار در هنگام خرید باید نهایت دقت را در انتخاب کالای مورد نظرخود نماید وبا توجه به توضیحات محصول را انتخاب نماید درغیر اینصورت مسئول مغایرت خواسته مشتری با جنس خریداری شده بعهده مشتری می باشد.


8 - مشتریان عزیز می توانند جهت کم نمودن هزینه پستی، از گزینه ارسال بر اساس وزن را انتخاب نمایند.در این روش ارسال ، خریدار محصولات کم وزن را بصورت مجموع وزنشان محاسبه و یک هزینه پرداخت برای مجموع آنها را می پردازد.


9 – ارسال محصول در خریدهای داخل شهر تهران در صورت درخواست مشتری از طریف پیک قابل ارسال است.هزینه ارسال با پیک به عهده مشتری می باشد.


10 – کالاهای سنگین وحجیم مانند تختخوابشو، یخچال و... از طریق بابری ارسال وتحویل آن در محل بابری منطقه محل سکونت مشتری می باشد.


11 – در ارسال با باربری، کالاها دارای 20 میلیون تومان بیمه می باشند؛ لذا هنگام تحویل گرفتن کالا از صحت آن مطمئن شوید.هرگونه اشکال یا خرابی در ظاهر کالا اعم از ضربه خوردگی، پارگی و.. بعد از تحویل کالا بعهده مشتری می باشد.                                                                                                                                                     موفق و پیروز باشید
 
ارسال رایگان
ارسال کالا برای خریداران محترمی که بیشتر از 100 هزار تومان خرید خُرد داشته باشند رایگان می باشد و مبلغ پرداخت شده جهت ارسال کالا به آنها عودت داده خواهد شد
 
پشتیبانی مشتریان
پشتیبانی 24 ساعته مشتریان با کادری مجرب و متعهد برای رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز
 
برگشت رایگان کالاهای خُرد
درصورت عدم رضایت مشتری ، کالای فروخته شده پیش از باز نمودن پلمپ آن ، پس گرفته می شود